ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ МОЖНА ОТРИМАТИ ВИКЛЮЧНО ЗАПИСАВШИСЬ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ - 068 053 27 88
ЗАПИС В ЧЕРГУ - ПОНЕДІЛОК, ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР ТА П'ЯТНИЦА З 10:00 ДО 13:00.

Як і де отримати гуманітарну допомогу у Дніпрі?

Image

Код для допомогискануй

Щоб отримати гуманітарну допомогу переселенцям у Дніпрі від нашого Центру Допомоги переселенцям та Армії у Дніпрі необхідно:
1
Обов’язково записатися в чергу до Центру Допомоги за номером телефону 068-053-27-88
2
Зв’язавшись з волонтерами за номером телефону залишити всю необхідну інформацію та дізнатися свій номер у черзі, щоб отримати гуманітарну допомогу переселенцям у Дніпрі
3
Записатися до черги, щоб отримати гуманітарну допомогу у Дніпрі можна виключно в понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю з 10:00 до 14:00
4
На визначений день прийти до Центру Допомоги переселенцям та Армії, попередньо зробивши ксерокопію свідоцтва внутрішньо-переміщенної особи саме до м. Дніпро та взяти з собою документи, що посвідчують особу
Image

Код для допомогискануй

Як працює Центр Допомоги переселенцям у Дніпрі?

Волонтери Центру Допомоги переселенцям та Армії у Дніпрі на вул.. Криворізька, 2 вже протягом шести місяців виконують титанічний обсяг роботи. Щодня займаються формуванням черги переселенців, проводять запис черги за телефоном, розвантажують допомогу від небайдужих дніпрян та підприємців, збирають гуманітарні пакунки для людей, сортують харчові продукти та не забувають підбадьорювати людей, які виїхали до нашого міста та шукають де у Дніпрі отримати допомогу переселенцям.

Кожен робочий день наших волонтерів розписано по кожній хвилині, але ми впевнені, що робимо все недарма. Величезна кількість українців опинилася у дуже складній ситуації через війну й завдання волонтерів – всіляко допомогти впоратися з лихом.
Також волонтери Центру Допомоги у Дніпрі організовують для дітлахів-переселенців яскраві свята та завжди готові присвятити час для майбутнього покоління, щоб відволікти малечу від поганих думок та жахів війни. Разом малюємо патріотичні картинки, бавимося у розвивальні ігри та найголовніше – спілкуємося й дізнаємося у дітлахів, якою вони бачать майбутню, вільну Україну!

Гуманітарна допомога та підтримка родин: як працює Центр Допомоги переселенцям та Армії у Дніпрі

Кожного дня волонтери Центру Допомоги переселенцям та Армії у Дніпрі роблять все можливе, щоб підтримати людей зі Сходу та Півдня України. Щодня до нас звертаються сотні родин-переселенців, а з початку повномасштабного вторгнення Центр Допомоги підтримав більш як 37000 сімей.